PHILIPS SPN3080

Počet zásuvek
Délka kabelu
2 m

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

Uvidím tak za půl roku, zatím funguje dobře.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Otřesná kvalita zpracování
    • Snad nejlevnější plast, co jsem kdy viděl
    • Otřepky
    • Vzhled jiný, než na fotkách (i na stránkách Philips)

Upřímně, výrobek jsem objednal kvůli designu, přepětí řeším jinak, a právě design je pro mne obrovské zklamání. Beru Philips jako jednu z posledních značek, kde ještě nešidí kvalitu a výrobky drží déle než "Záruka + 1 den", ale po vybalení této prodlužky jsem začal hledat na internetu, zda jsem nedostal nějaký plagiát, a dokonce jsem chtěl volat na podporu Philips, zda by to mohli ověřit. Pak jsem se dozvěděl o "novější verzi, která je teď na trhu" a která touto nekvalitou trpí. Moje chyba, měl jsem zjišťovat před nákupem.

Za sebe: ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI

• doba odezvy: < 1 ns
  • EMI/RFI filtr: ano
  • indikátor přepětí: ano
  • indikátor zapojení: ano
  • max. proudová zátěž: 16 A max.
  • max. zátěž: 3680 W
  • ochrana proti přetížení: ne
  • ochranná úroveň Up: 1,7 kV (L/N-PE, L-N)
  • anténní (koaxiální ochrana): ne
  • prodejní obal: 1 ks, krabice
  • absorpce energie: 900 J

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

Uvidím tak za půl roku, zatím funguje dobře.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Otřesná kvalita zpracování
    • Snad nejlevnější plast, co jsem kdy viděl
    • Otřepky
    • Vzhled jiný, než na fotkách (i na stránkách Philips)

Za sebe: ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI